Logged in as Guest | Group "Guests" Welcome Guest | RSS

Virtual Survivor

Friday, 17/05/24, 06:14
[ New messages · RSS ]
Forum » Purgatory - Čistilište » Off-Topic » sta vas je obradovalo danas (za sve sto vam je izmamilo osmeh.... :))
sta vas je obradovalo danas
anguaDate: Saturday, 05/06/10, 17:26 | Message # 106
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
obradovalo me je lepo vreme i super dan sa ekipom na pasuljijadi u temerinu. steta samo sto imam mali zeludac, pa sam uspela da pojedem samo jednu pljeskavicu i jednu porciju pasulja. sledec godine prijavljujemo se da ucestvujemo. inace muzika je isto bila super u pocetku tamburasi, a posle neki strani rok. preterano.

Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.
 
EthanMorascaDate: Saturday, 05/06/10, 20:13 | Message # 107
Sole Survivor
v1.00
Group: Winners
Messages: 1190
Status: Offline
Obradovalo me je što su mi ostala još samo dva maturska ispita i što sam kvalitetno proveo dan. smile

Outwit - Outplay - Outlast
 
anguaDate: Thursday, 10/06/10, 10:46 | Message # 108
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
dan je poceo divno. dosli iz telekoma da prikljuce telefon. JEEEEIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!! a uvece 10 godina mature. ala vreme leti kad si mlad. smile

Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.
 
EthanMorascaDate: Thursday, 10/06/10, 15:24 | Message # 109
Sole Survivor
v1.00
Group: Winners
Messages: 1190
Status: Offline
Wow! smile Deset godina mature! smile Lepo se provedi, meni sutra matura. biggrin

Outwit - Outplay - Outlast
 
anguaDate: Thursday, 10/06/10, 15:38 | Message # 110
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
hvala, hvala... neverovatno kako je brzo proslo. to je bilo još 2000. te godine sam maturirala i prvi put glasala na izborima. biggrin

lep provod i tebi na maturskom. (da ja to napisem odma, ne znam da li cu sutra biti u stanju smile )


Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.


Message edited by angua - Thursday, 10/06/10, 15:45
 
EthanMorascaDate: Thursday, 10/06/10, 16:00 | Message # 111
Sole Survivor
v1.00
Group: Winners
Messages: 1190
Status: Offline
Hahaha... biggrin Hvala, hvala, biće nezaboravno. biggrin A prekosutra da delimo utiske. smile

Outwit - Outplay - Outlast
 
anguaDate: Thursday, 10/06/10, 16:07 | Message # 112
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
hahah... da taman dok svako dodje sebi. smile

Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.
 
tiksiDate: Thursday, 10/06/10, 16:37 | Message # 113
Sole Survivor
v1.25
Group: Winners
Messages: 1639
Status: Offline
Uehej maturaaaaaaa!!!!! Lepo se provedite! booze

waiting for impressions cool

mene obradovalo danas, hmm sve i nista posebno. Radnici mi maznuli 2 kante disperzije, neke pozivnice treba da vidim dal cu stici da odstmpam zezaju me neke lenstine u stampariji happy , ide mi proizvodnja granita dal ce biti ispunjena norma videcemo.... Jednom recju only fools and horses lifestyle, od svega po malo smile

Kod nas stiglo leto ovih dana, jehej biggrin

Message edited by tiksi - Thursday, 10/06/10, 18:34
 
EthanMorascaDate: Thursday, 10/06/10, 23:57 | Message # 114
Sole Survivor
v1.00
Group: Winners
Messages: 1190
Status: Offline
Hvala, popiću koju i za tebe. biggrin I kod nas je stiglo leto, jadni oni koji nemaju klimu. sad Stigli su i komarci, ima ih da podivljaš od muke... Privatno se baviš proizvodnjom granita? smile Moj tata bi se oduševio, on je oduševljen onim kockama za popločavanje ulica, pločama za popločavanje dvorišta i tako tim stvarima. biggrin

Outwit - Outplay - Outlast
 
tiksiDate: Friday, 11/06/10, 00:57 | Message # 115
Sole Survivor
v1.25
Group: Winners
Messages: 1639
Status: Offline
Aham, bas te kockice pravimo, ali tek smo krenuli...moje je da nadgledam radnike, kad stignem tongue hehe. Arandjelovac je grad mermera i granita i manje vise svi ovde to rade, posto je to jedini unosni biznis. Inace je kod nas mucke fazon, danas radimo ovo sutra ono, od ideja za proizvodnju vetrenjaca do vodjenja nocnih klubova smile ..Valjda cemo ostati na ovom granitu biggrin . Nasim biznisima se smejem svaki dan biggrin , a onda ce da se ispostavi da nam je kuca na nekom nalazistu dijamanata. Tako to uvek biva.

Nisam videla nesto komaraca kod nas, verovatno su ih pojeli strsljeni, njih ima na tuce. Svaki dan mi ulecu u sobu i onda ih ja jurim, sto ume da potraje. Ima i nekih velikih crnih buba pojma nemam koja su vrsta, ali mnogo su dosadne, a i velike.

Message edited by tiksi - Friday, 11/06/10, 01:02
 
anguaDate: Friday, 11/06/10, 02:32 | Message # 116
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
prvi utisvi
bili mogogo dobro
sastali se u skoli ispricali ko je gde i sta i krenuli u rstoran
rstoran je na ribarskom ostrvu koje j epotpopljeno. pa smo morali ici camcem, dok camac nije dosao nas nekiolko je iskoristilo prikliku da popije pivo. onda smo se ukrcali, a njih par je paniclilo da ce camac da se oprevrne. ja sam naravno potkrepljivala njoihov strah. u restoranu bilo super ali je nestalo struje jer je ribarsko ostrvi iskljucni. to nas nije psrecila da pijemo, a dosli su i tamburasi. kad su oni pravili pautzu pevale smo kuma i ja. onda su tmabrusai se vratili.
posle smo se vratili camcem na obalu. ne znam kkao smo usli, znam samo da sam celim putwem pricala i da im je svima bilo mseno.
otisli u vinski podrum na dreuge tambusrase. i na kraju svi su se raziusli, oszale smo smo kuma i ja. onda sm se i mi razisle. sve u svemu jako je bilo dobro. kacim slike na facxe sutra. smile


Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.
 
EthanMorascaDate: Friday, 11/06/10, 11:59 | Message # 117
Sole Survivor
v1.00
Group: Winners
Messages: 1190
Status: Offline
Extra, super vam je bilo. smile

Kod nas nema komaraca, verovatno su ih pojeli stršljenovi. biggrin biggrin biggrin Umro sam od smeha! biggrin


Outwit - Outplay - Outlast
 
PlorDate: Friday, 11/06/10, 12:09 | Message # 118
Sergeant
Group: Users
Messages: 38
Status: Offline
hi
 
petarkondorDate: Friday, 11/06/10, 12:16 | Message # 119
Major general
Group: Users
Messages: 415
Status: Offline
Dobro nam došao druže smile smile smile

Est difficillimum se ipsum vincere.
 
AleXandarDate: Friday, 11/06/10, 14:09 | Message # 120
Sole Survivor
v0.25
Group: Winners
Messages: 243
Status: Offline
Quote (petarkondor)
hi

disi smile


Keep Hope Alive
 
Forum » Purgatory - Čistilište » Off-Topic » sta vas je obradovalo danas (za sve sto vam je izmamilo osmeh.... :))
Search: