Logged in as Guest | Group "Guests" Welcome Guest | RSS

Virtual Survivor

Friday, 17/05/24, 03:07
[ New messages · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Purgatory - Čistilište » Off-Topic » WWE
WWE
MikoDate: Sunday, 18/07/10, 14:40 | Message # 1
Generalissimo
Group: Users
Messages: 1522
Status: Offline
Posto volim gledati kecere jer me odusevljava kako izvode poteze odlucio sam otvoriti temu jer znam da ima jos nekih koji prate tipa Troya,MarkoNg i vjerovatno ima jos nekih.
Ako neko prati veceras je pay per view ,, Money in the bank ,, , pa da otvorim predvidjanje rezultata ako neko hoce da vidimo ko ce uzeti titule

RAW Money in the bank match : Ted DiBiase vs. Chris Jericho vs. Edge vs. The Miz vs. Evan Bourne vs. John Morrison vs. Randy Orton vs. Mark Henry - Favorit moj - Jericho
SmackDown Money in the bank match : The Big Show vs. Matt Hardy vs. Christian vs. Kofi Kingston vs. "Dashing" Cody Rhodes vs. Kane vs. Drew McIntyre vs. Dolph Ziggler - Favorit moj - Matt Hardy
WWE Championship match : Sheamus ( c ) vs John Cena - Favorit moj - Sheamus
WWE World Heavyweight Championship match : Rey Mysterio ( c ) vs Jack Swagger - Favorit moj - Jack Swagger
WWE Unified Tag team Championship match : The Hart Dynasty ( David Hart Smith and Tyson Kidd )( c ) vs The Usos ( Jey and Jimmy Uso ) - Favorit moj - The Hart Dynasty
WWE Women's Championship : Layla ( c ) vs Kelly Kelly - Favorit moj - Layla
WWE Divas Championship : Alicia Fox ( c ) vs Eve Torres - Favorit moj - Alicia Fox

Message edited by Miko - Sunday, 18/07/10, 14:41
 
lukaaaDate: Monday, 19/07/10, 16:21 | Message # 2
Colonel general
Group: Users
Messages: 1065
Status: Offline
Miko jel se zajebavaš ili ti stvarno pratiš tu retardiranu marketinšku glupost????
Ja sam mislio da to samo mogu da prate deca do 12 godina kojima ne možeš da objasniš da je to sve namešteno! sad


"Bolje mrtav pijan nego mrtav trezan!"
"Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je!Igraj se sa sisama,dve su!"
"Jedimo govna!Milion muva ne može biti u zabludi!"
 
RafaeloDate: Monday, 19/07/10, 17:16 | Message # 3
Colonel
Group: Users
Messages: 248
Status: Offline
и филм је намештен па га гледаш

"Živeo alkohol, rešenje i uzrok svih životnih problema"

Homer Simpson

 
MikoDate: Monday, 19/07/10, 18:33 | Message # 4
Generalissimo
Group: Users
Messages: 1522
Status: Offline
Quote (lukaaa)
Miko jel se zajebavaš ili ti stvarno pratiš tu retardiranu marketinšku glupost????
Ja sam mislio da to samo mogu da prate deca do 12 godina kojima ne možeš da objasniš da je to sve namešteno! sad

Ne , ja gledam kecere od pravog vremena Hulk Hogana i Rick Flaira , pa nisam jedini Troya , MarkoNg , Rafaelo i jos neki gledaju , zasto da ne , kako kaze Rafaelo i film je namjesten pa ga gledas , ali ono sto izvode to je ludo ... lukaaa govorio si da zelis igrati VS , kod Marka ima ako se pojavis do 8

 
lukaaaDate: Monday, 19/07/10, 20:44 | Message # 5
Colonel general
Group: Users
Messages: 1065
Status: Offline
Film je umetnost pa je i normalno da sve bude planski urađeno.Slikar pre nego što oslika sliku mora da zna šta će da slika,kao i kompozitor i tekstopisac kada rade na pesmi.To ti je kao da me pitaš zašto slušaš neku pesmu po 100 puta kad je znam napamet!?
Međutim ovo je sport i zamisli kad bi finale SP bilo namešteno,jel bi neko gledao?Ja razumem da su Amerikanci retardirana nacija ali da neki odrastao čovek kod nas može to da gleda?!


"Bolje mrtav pijan nego mrtav trezan!"
"Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je!Igraj se sa sisama,dve su!"
"Jedimo govna!Milion muva ne može biti u zabludi!"


Message edited by lukaaa - Monday, 19/07/10, 20:44
 
MikoDate: Tuesday, 20/07/10, 02:11 | Message # 6
Generalissimo
Group: Users
Messages: 1522
Status: Offline
Pa iznenadio bi se lukaaa , ja znam grupu u BL od bar 70 clanova , svi su punoletni i gledaju kecere , ja sam upoznao i u HN mnogo ljudi koji gledaju tako da nije nista neobicno ali ponovo svako ima svoje misljenje , oni rade svoj posao i zaradjuju pare da bi drugi ljudi u svijetu uzivali , jebote pa gledas kecere vidis koliko ima ljudi u dvorani
 
MikoDate: Tuesday, 20/07/10, 12:47 | Message # 7
Generalissimo
Group: Users
Messages: 1522
Status: Offline
Lukaaa , nije za prave , ako covjek skoci sa 7m i omakne mu se i pogrijesi potez , mogla bi kicma puci i postalo bi stvarno biggrin biggrin
 
RafaeloDate: Tuesday, 20/07/10, 20:24 | Message # 8
Colonel
Group: Users
Messages: 248
Status: Offline
Ово није спорт него шоу перформанс...обично извођење....Мадона није никаква пјевачица...њени наступи су обични шоу програм...нити умјетност, нити глас....а сматрају је краљицом попа.....

"Živeo alkohol, rešenje i uzrok svih životnih problema"

Homer Simpson

 
Forum » Purgatory - Čistilište » Off-Topic » WWE
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: