Logged in as Guest | Group "Guests" Welcome Guest | RSS

Virtual Survivor

Thursday, 02/05/24, 03:46
[ New messages · RSS ]
Forum » Purgatory - Čistilište » Generalna diskusija » Istina o Miki Survivoru- "Lud -Blesav ili nesto trece" (Debilizam i Renesansa !)
Istina o Miki Survivoru- "Lud -Blesav ili nesto trece"
NeoDate: Sunday, 26/09/10, 22:08 | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Users
Messages: 126
Status: Offline
Posto sam upravo sad izbacen sa mikinog sajta , resio sam da malo u javnost ispricam istinu o njemu ..jer kad mu kazete u lice istinu njemu to smeta smile

-Izbaceni smo ja Ogi i Sava, zbok cega ne znam ?..on kaze da zbok vredjanja GH , pa miko da ali ja sam te vredjao rekao sam ti da pusis k... , dok Sava i Ogi nisu ..naveo si da smo izbaceni i zato sto smo rekli da je igra glupa , to ti svaki takmicar govori na svakoj igri ?...Nego da krenemo ispocetka , doticni gospodin se predstvalja lazno svim ljudima ,kako ? pa ukrao je tudju sliku i govorio je da je to on ..a slika od nekog levog sasvim ...a u proslosti je zahtevao da svi koji misle da ucestvuju da daju svoju sliku njemu ..cak je i snimak trazio takmicarima ...?Naime zasto bi ja ovo pominjao... jer sam se sa doticnim gospodinom bezbroj puta svadjao i resio da svi clanovi sajtova saznaju sve o njemu ..mada vecina vec zna smile on je napravio igru AS ili ti sve zvezde , koja je pocela neslavno jer odma na pocetku su nastali problemi ...na prvom plemensko savetu pleme Overlive je izglasalo Rene-a sa 4 glasa a suljosa je imao 2 ...sto je jasno da je trebao Rene da ispadne ..ali ne !!! mika je napravio izbor i rekao da suljosa napusta zato sto ne dolzai ..ne postovanje vecine u plemenu i promena u zadnji cas ? Zato ? Jer isti dan je bila igra za L.I. koji je osvojio Ogi ..potom smo glasali ..ali to sve za dzaba ..jer miko nije ocekivao da ce biti izbacen njegov najveci ljubimac Rene ...meni je licno pricao kako je on najbolji igrac svih vrmeena itd.. sa velikim strahopostovanjem je govorio o njemu ...Zatim sledi igra gde su neki takmicari nasli na mukama jer je igra trazila da igraci dobiju imena likova i srpskog survivora ...a sta je sa igracima iz hrvatske ..makedonije ...slovenije itd ? ili koji nisu gledali survivor ..jer sigurno je mogao dati bilo kakva imena iz zivota gde bi se svi snasli ..ali Ne miko je najpametniji ...
Istorijat o gospodinu cu navesti u par recenica ...poznato je da je doticni (ne mogu da ga vise zovem gospodinom jer nije ) ucestvovao kao igrac survivora kod Marka , naime zasto o ovome govorim ?Zato sto je bio miko takav covek da se plasio da li ce izleteti od moje ruke , pa je nasao resenje i ucenio me ..rekao mi: ili ces mi reci ko leti veceras ili ti letis sa mog sajta , i neigras AS ? nasta sam se ja nasmejao i svasta mu rekao ...da ne iznosim sve uvrede javno ovoga puta :)Doticni kreten je pao na te grane da prikom jedne svadje, hteo da me prozove i nazvao me fastisom hahah ? zasto zato sto je video sliku kod mene na fb iz fila americka istorija x , slika edwarda nortona sa kukastim krstom ...Znaci ako stavite sliku tu to znaci da ste fasisti biggrin ....Sta reci o spodobi zvanoj , tj ne znam kako se zove, jer mislim da ima 13-14 godina a ne 30 i nesto , i sve sto kaze Laze ! Hostapler ..debil...retard ili nesto peto ...svi koji se slazete sa ovim slobodno se pridruzite ovde jer znam da nisam jedini koji se buni i naziva tu spodobu raznim imenima ...al ja i dalje tvrdim da sve sto sam rekao da stojim iza toga !
Nadam se da ovo Rene nece obrisati i da ce ostaviti bar par dana da bude ovde ..da ljudi vide i cuju pravu istinu ...te sami donesu zakljucak da li je igra surv. zapravo igra ? ili igraci jednog kretena kompleksnog koji zeli da pomera figure kao u sahu kako on zeli ?
Pozdrav Neo ....


Be the change you want to see in the world ...
 
AleXandarDate: Sunday, 26/09/10, 22:10 | Message # 2
Sole Survivor
v0.25
Group: Winners
Messages: 243
Status: Offline
Quote (Neo)
cak je i snimak trazio takmicarima

hahahhahahahahahahahahahaa


Keep Hope Alive

Message edited by AleXandar - Sunday, 26/09/10, 22:12
 
ogiDate: Sunday, 26/09/10, 22:13 | Message # 3
Private
Group: Users
Messages: 2
Status: Offline
Neo svaka cast...sve si rekao.RESPECT !!!
 
SacDate: Sunday, 26/09/10, 22:14 | Message # 4
Sole Survivor
v1.25
Group: Winners
Messages: 719
Status: Offline
Neo pise se zbog, a ne zbok smile
 
NeoDate: Sunday, 26/09/10, 22:15 | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Users
Messages: 126
Status: Offline
Izvinjavam se "zbog " gresaka ..brzo sam pisao ..:) , a vidim da ih ima ...

Be the change you want to see in the world ...

Message edited by Neo - Sunday, 26/09/10, 22:33
 
SacDate: Sunday, 26/09/10, 22:25 | Message # 6
Sole Survivor
v1.25
Group: Winners
Messages: 719
Status: Offline
Pa nisi morao i u ovom postu da je napravis smile
 
AnjaDate: Sunday, 26/09/10, 22:25 | Message # 7
Private
Group: Users
Messages: 15
Status: Offline
Kakav snimak? biggrin
 
SuljosaDate: Sunday, 26/09/10, 22:27 | Message # 8
Private
Group: Users
Messages: 3
Status: Offline
Ako je sve ovako onda.....ONDA SAM JA JEDNA VELIIIIKA BUDALETINA smile
 
tiksiDate: Sunday, 26/09/10, 22:28 | Message # 9
Sole Survivor
v1.25
Group: Winners
Messages: 1639
Status: Offline
Zar i ti Suljo biggrin

Sta reci drugo do bezveze.

Message edited by tiksi - Sunday, 26/09/10, 22:29
 
AleXandarDate: Sunday, 26/09/10, 22:29 | Message # 10
Sole Survivor
v0.25
Group: Winners
Messages: 243
Status: Offline
Quote (Suljosa)
Ako je sve ovako onda.....ONDA SAM JA JEDNA VELIIIIKA BUDALETINA smile

suljo , kralj si nema sta! biggrin


Keep Hope Alive
 
NeoDate: Sunday, 26/09/10, 22:30 | Message # 11
Lieutenant colonel
Group: Users
Messages: 126
Status: Offline
to pitajte njega smile ..rekao je dajte snimak o vama ...znaci snimite se, i date miki ...ja ga pitam ..jesi ti normalan ? on ode sa fb tad ...i posle par dana kaze da ne treba snimak smile
A kakav snimak i dalje ne znam smile ...mozda je msilio da mu ja licim na severinu surprised


Be the change you want to see in the world ...
 
SuljosaDate: Sunday, 26/09/10, 22:30 | Message # 12
Private
Group: Users
Messages: 3
Status: Offline
Jesam idiot smile pa ja sam citavo vrijeme vjerovaooo haha jesi debil Sulja mali biggrin hehe biggrin LEVATIO NAS ZNACII.... :S
 
AleXandarDate: Sunday, 26/09/10, 22:32 | Message # 13
Sole Survivor
v0.25
Group: Winners
Messages: 243
Status: Offline
Quote (Neo)
to pitajte njega smile ..rekao je dajte snimak o vama ...znaci snimite se, i date miki ...ja ga pitam ..jesi ti normalan ? on ode sa fb tad ...i posle par dana kaze da ne treba snimak smile

hahahahahahahahahha, ovo je vrh!


Keep Hope Alive
 
SuljosaDate: Sunday, 26/09/10, 22:32 | Message # 14
Private
Group: Users
Messages: 3
Status: Offline
Znam ja kakav snimak smile trebalo je da se snimi ono "Moje ime je Sulja, Veliki sam idiot jer sam vjerovao """Miki""", Jebo me dan kad se prijavih na ova govna"

Message edited by Suljosa - Sunday, 26/09/10, 22:32
 
AnubisDate: Sunday, 26/09/10, 22:34 | Message # 15
Generalissimo
Group: Anupu
Messages: 3959
Status: Offline
Ne briše se ovde nijedna tema ali pošto ovo nema veze sa budućom sezonom pomeram u Generalnu diskusiju pa tamo nastavite raspravu ili šta je već ovo.

Ne razumem još jednom zašto ste izbačeni?

 
Forum » Purgatory - Čistilište » Generalna diskusija » Istina o Miki Survivoru- "Lud -Blesav ili nesto trece" (Debilizam i Renesansa !)
Search: