Logged in as Guest | Group "Guests" Welcome Guest | RSS

Virtual Survivor

Friday, 17/05/24, 05:07
[ New messages · RSS ]
Forum » Purgatory - Čistilište » Off-Topic » Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi 2010 (Sve o mundijalu)
Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi 2010
MikoDate: Saturday, 19/06/10, 23:45 | Message # 136
Generalissimo
Group: Users
Messages: 1522
Status: Offline
Ljudi vi lupate , Francuska ima najidealnije sanse za prolaz , da dobiju sa 2 gola razlike Afriku kako ce i biti i da ne bude nerijeseno u mecu MEX - URU jer se gleda na SP gol razlika a ne medjusobni duel
 
anguaDate: Sunday, 20/06/10, 00:10 | Message # 137
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
francusak bi morala bar sa 3:0 da pobedi, jer ako pobedi sa 2:0, imace 2:2, a ako urugvaj izgubi sa 2:0 imace 3:2, ako meksiko izgubi sa 2:0 imace 3:3 u tom slucaju bi se gledao broj postignutih golova, pa opet francuska ne bi isla. a sumnjam da ce ili meksiko ili urugvaj da pobede sa 3 ili vise golova razlike. i ako frnacusak nadam se ispadne, bice to mnogo zasluzenije nego sto su dosli na prvenstvo.

Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.
 
dJOLEXDate: Sunday, 20/06/10, 11:33 | Message # 138
Colonel general
Group: Users
Messages: 1057
Status: Offline
Quote (angua)
i ako frnacusak nadam se ispadne, bice to mnogo zasluzenije nego sto su dosli na prvenstvo.

SVE SE VRACA, SVE SE PLACA....

 
lukaaaDate: Sunday, 20/06/10, 19:49 | Message # 139
Colonel general
Group: Users
Messages: 1065
Status: Offline
Francuska neće proćo sigurno jer je u njihovom taboru potpuno rasulo.Anelka je već u Parizu zato što se nije izvinio treneru Domenechu zbog uvredljivih reči.Igrači su danas odbili da treniraju,Evra se posvađao sa Domenechom i direktor saveza je dao ostavku.
Sinoć su Kamerun i Danska odigrali jedan dobar meč.Šanse su bile na obe strane,Kamerun je iskoristio grešku nesigurne danske odbrane i poveo ali su Danci uspeli da preokrenuo boljom igrom i na kraju zasluženo trijumfovali.Igraju odlučujući meč sa Japanom za prolazak dalje,Kamerunci su ispali a Holandija prošla u dalji krug u grupi E.
Današnji prvi meč bio je u znaku jednog tima.Paragvaj je nastavio uspehe južnoameričkih timova i savladao Slovačku.Igrali su daleko bolje,strpljivo i dominirali su na sredini terena i uspešno probijali odbranu protivnika iz prekida te tako sigurno zabeležili 3 boda.Slovaci nisu stvorili nijednu šansu,igrali su totalno bezidejno i zapitao sam se odakle oni ovde?
Novi Zeland napravio je iznenađenje i uzeo bod aktuelnim prvacima sveta Italijanima.Ne ide ni Englezima,ni Francuzima,ni Špancima,pa ni Nemcima što bi išlo žabarima tongue .Šalu na stranu Novi Zeland je brzo poveo iz prekida gde su najopasniji i igrali su bunker taktiku do kraja meča.To je bilo dovoljno za remi,doduše jeste bio iz glupo napravljenog penala ali taj rezultat je realan.Na ovom prvenstvu definitivno nema autsajdera i nijedna ekipa nije za potcenjivanje,Azuri su igrali slabije misleći da će to sigurno dobiti i drago mi je što nisu jer sam navijao za Novi Zeland. smile


"Bolje mrtav pijan nego mrtav trezan!"
"Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je!Igraj se sa sisama,dve su!"
"Jedimo govna!Milion muva ne može biti u zabludi!"


Message edited by lukaaa - Sunday, 20/06/10, 19:50
 
anguaDate: Monday, 21/06/10, 13:44 | Message # 140
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
ova koreja da igra u nekoj laksoj grupi, mislim da bi ladno prosli u drugo kolo, a mozda bi mogli biti i prvi u grupi.
EDIT: hmmm... ovo niko nije ocekivao. zao mi sverne koreje, mislim da nije bas zasluzena tolika razlika.


Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.


Message edited by angua - Monday, 21/06/10, 15:23
 
lukaaaDate: Monday, 21/06/10, 19:48 | Message # 141
Colonel general
Group: Users
Messages: 1065
Status: Offline
U sinoćnoj utakmici Brazil je opet pokazao da je najkvalitetniji tim u grupi G.Igraju sigurno,skoncentrisano i dominiraju u sredini terena.Priznat im je gol koji je trebao biti poništen pa zato nisam pogodio rezultat u kladionici. happy
Danas je stvarno bilo šokantno.Severna Koreja je odigrala dobro protiv Brazila i pokazala borbeni duh ali danas nešto u drugom poluvremenu nije štimalo.U prvom su odigrali solidno ali kasnije su gotovo svi otišli na sredinu pokušavajući da uz menjanje strana i veliki broj pasova prođu Portugalsku odbranu te tako ostavljali samo po 2,3 igrača odbrane u akcijama protiv brzih Portugalaca.Imali su takođe nekoliko nedopustivih grešaka ali to je većinom proizvod pada koncentracije posle dosta primljenih golova.Sam selektor je rekao da je postavio lošu taktiku u drugom poluvremenu ali opet to nije opravdanje za toliko lošu igru i toliku nepažnju prilikom kontra-napada.I meni je žao Korejanaca pogotovu posle hrabrog izdanja protiv Brazila ali šta je tu je,znamo kako im je. wink
Čile je savladao Švajcarsku 1:0 i izbio na čelo grupe H.Južno-amerikanci su bili danas bolji protivnici iako su možda dobili poklon od sudije pošto je mogao da pokaže i žuti karton,Švajcarska je opet igrala bunker ali ovoga puta nije mogla da izdrži.Imaju dobrog golmana i odbranu ali moraju da budu bolji u napadau.Protiv Španaca su gol postigli spontano,više srećom nego pameću,akcije su im bezidejne,nekreativne i uvek komplikuju situacije.Imaju još uvek šanse i nadam se da će se provući protiv Hondurasa.


"Bolje mrtav pijan nego mrtav trezan!"
"Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je!Igraj se sa sisama,dve su!"
"Jedimo govna!Milion muva ne može biti u zabludi!"


Message edited by lukaaa - Monday, 21/06/10, 19:49
 
anguaDate: Monday, 21/06/10, 20:18 | Message # 142
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
utakmica brazil obala slonovace je bila dobra dok sudija nije poco da kenja. pitanje kakav bi rezultat bio da je onaj rukomet gol brazilu ponisten. to je prelomilo utakmicu. u to vreme obala slonovace je pocela da se oslobadja pritiska. njihova prva ozbiljna prilika bila je gol. posle su igraci obale slonovace poceli pregrubo da igraju, a sudija to ko da nije video. kakin crveni po meni opravdan, ali neverovatno glup potez kake.
sevena koreja se izgubila posle drugog-treceg gola, pukla im je koncentracija. i u prosloj tekmi su se pogubili psole prvog primljnog gola. nemaju iskustva. opet kazem mislim da bi u nekoj slabijoj grupi opako pomrsili racune favorizovanim reprezentacijama.


Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.
 
troyaDate: Monday, 21/06/10, 20:37 | Message # 143
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 588
Status: Offline
ma oni iz obale trebaju bataliti fudbal, sve cepanke i trkaci i gledaju ko ce vise nekog da osakati, ja bi takvim ekipama zabranio ucesce
 
anguaDate: Monday, 21/06/10, 21:02 | Message # 144
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
moje misljenje je da su sinoc svi bili smradovi, a najveci fabiano, onako u rangu anrija, te se nadam da ce brazilci da prodju ko francuzi.

Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.
 
lukaaaDate: Monday, 21/06/10, 22:29 | Message # 145
Colonel general
Group: Users
Messages: 1065
Status: Offline
Večerašnja utakmica završena je već viđenim ishodom.Ne treba je puno komentarisati jer se zna ko je šampion evrope,sem časnog poraza Honduras se nije imao čemu nadati.
Ja uopšte ne krivim igrače kada igraju rukom i nastave a sudija to ne primeti.To je isključivo greška sudija,svako od nas da se našao na njihovom mestu sigurno bi prećutao i krenuo dalje.Kada bi recimo postigao gol i na kraju sam priznao da si igrao rukom mislim da bi te smatrali budalom,takva je današnja realnost,svako gleda da prođe pa makar i kršio pravila.Ne treba kriviti Maradonu,Anrija,Fabiana i još nekog ako ga ima,sudija nije video,nisam ja kriv ja sam gol dao. wink


"Bolje mrtav pijan nego mrtav trezan!"
"Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je!Igraj se sa sisama,dve su!"
"Jedimo govna!Milion muva ne može biti u zabludi!"
 
anguaDate: Monday, 21/06/10, 22:41 | Message # 146
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
konkretno za fabijana mislim da bi ispao faca, bas zato sto to niko ne ocekuje vise fer-plej poteze. ja ih krivim, kao sto krivim kad neko ulece djonom. ne moze sudija sve da vidi, ali takvi potezi su ljigavstina najzesca.

Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.
 
lukaaaDate: Tuesday, 22/06/10, 11:09 | Message # 147
Colonel general
Group: Users
Messages: 1065
Status: Offline
To ti je isto kao kad bi đak sve prepisao na testu i na kraju sve priznao profesoru i ovaj mu zalepio keca. smile Smatrali bi ga budalom. tongue Ako sudija nije video,nisam mu ja kriv,ja ću da nastavim i postignem gol jer sam siguran da bi i igrač protivničke ekipe to isto učinio. smile

"Bolje mrtav pijan nego mrtav trezan!"
"Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je!Igraj se sa sisama,dve su!"
"Jedimo govna!Milion muva ne može biti u zabludi!"
 
anguaDate: Tuesday, 22/06/10, 11:56 | Message # 148
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
pa nije bas isto. prepisivanjem ne varas nikog do sam sebe. profesorima je svejedno, ti si taj koji neces znati. kad igras rukom i das gol, u pitanju je vise ljudi, a ne pojedinac, a iz toga pojedinac koji to uradi nece nesto preterano da profitira. ni fabijanu ni maradoni ni anriju golovi rukom nisu bili potrebni da postanu veliki igraci, to im je samo bacilo mrlju na ono sto su uradili. znam da to velikom broju ljudi ne smeta, ali mogli su i bez toga.

a i sto se tice prepisivanja, ja sam to uradila i nisam dobila keca, nego me je pustio da odgovaram sledeci cas, dok je onima koje je ukebao dao keceve. tongue


Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.


Message edited by angua - Tuesday, 22/06/10, 11:57
 
MikoDate: Tuesday, 22/06/10, 15:47 | Message # 149
Generalissimo
Group: Users
Messages: 1522
Status: Offline
Ponovo Henrya nema u prvih 11 ali tu je Djibril i nadam se da ce postici hat-trick
 
dJOLEXDate: Tuesday, 22/06/10, 17:52 | Message # 150
Colonel general
Group: Users
Messages: 1057
Status: Offline
ispade domacin, steta, navijao sam za njih na ovom mecu, imali su prilika, ali riberi je maestralno proigrao maludu koji je pogodio praznu mrezu...
 
Forum » Purgatory - Čistilište » Off-Topic » Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi 2010 (Sve o mundijalu)
Search: