Logged in as Guest | Group "Guests" Welcome Guest | RSS

Virtual Survivor

Friday, 17/05/24, 06:04
[ New messages · RSS ]
Forum » Purgatory - Čistilište » Off-Topic » Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi 2010 (Sve o mundijalu)
Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi 2010
dJOLEXDate: Wednesday, 16/06/10, 22:45 | Message # 121
Colonel general
Group: Users
Messages: 1057
Status: Offline
puko sam na kladionici na juznu afriku. jebem li ih usta, ode 5000 dobitka u q biggrin
 
lukaaaDate: Thursday, 17/06/10, 18:06 | Message # 122
Colonel general
Group: Users
Messages: 1065
Status: Offline
U sinoćnoj utakmici Urugvaj je bio bolji protivnik!Možda su i imali malo sreće zbog prestrogog crvenog kartona golmanu Južne Afrike i čudnog gola Forlana ali svakako da na kraju zasluženo uzimaju 3 boda!Možda rezultat 3:0 nije baš realan i Urugvaj nije bio toliko ubedljiv!
U današnjem prvom meču Argentina je briljirala.Igrali su brzo,uigrano i taktički dobro.Zaslužena pobeda,koja je na kraju ispala ubedljiva 4:1 zahvaljujući het-triku Higuaina koji se recimo nalazio na pravom mestu u pravo vreme.
U drugom meču navijao sa za Nigeriju.Već u prvoj utakmici protiv Argentine su pokazali da su kvalitetan tim sa dobrim trenerom i da igraju dobar fudbal.Utakmica je počela kako treba po njih ali su sami sebe uništili.Siguran sam da bi pobedili da njihov igrač nije bezveze zaradio crveni karton.Morali su do kraja prvog poluvremena igrati bunker i primili su glup gol u 45. minutu što je najgora moguća opcija.U drugom poluvremenu imali su i svoju šansu ali su opet Grci stisli i taman kada je golman odbranio nekoliko dobrih udaraca oni su primili opet nekako neefektivan gol.Moguće je da je ovo kraj za Nigeriju ali i za Grčku koja nema šanse da pobedi Argentinu jer je sam način na koji su postigli golove i neverovatna sreća nisu dovoljni za gaučose.


"Bolje mrtav pijan nego mrtav trezan!"
"Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je!Igraj se sa sisama,dve su!"
"Jedimo govna!Milion muva ne može biti u zabludi!"


Message edited by lukaaa - Thursday, 17/06/10, 18:07
 
anguaDate: Thursday, 17/06/10, 18:16 | Message # 123
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
mislim da nije prestrog bio srveni karton jer je igrac fauliran u gol sansi, a to je crveni.
a ovaj nigrijac sto je dobio crveni karton je ubedljivo najgluplji potez na munidjalu do sad. ako nigerija ne prodje dalje taj lik je direktni krivac za to, a grci ne bi nikad dali gol da nigerijci nisu igrali sa igracem manje.


Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.
 
lukaaaDate: Thursday, 17/06/10, 18:18 | Message # 124
Colonel general
Group: Users
Messages: 1065
Status: Offline
Pa jeste bio u gol šansi ali ga je malo dokačio,bilo je za penal i za žuti! smile
Nigerijci su sami sebe pobedili,kvalitetniji su tim od Grka.


"Bolje mrtav pijan nego mrtav trezan!"
"Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je!Igraj se sa sisama,dve su!"
"Jedimo govna!Milion muva ne može biti u zabludi!"
 
anguaDate: Thursday, 17/06/10, 22:11 | Message # 125
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
crveni je. nema veze da l ga je malo dokacio, ali kad poslednji igrac obori igraca u gol sansi ide crveni. to je posle i onaj sudija objasnio. to ti je ista varijanta kad igrac ide sam na gol, pa ga neko stigne i obori. mislim da je golman francuza protiv nas u bgd-u dobio crveni na slican nacin.
ovi francuzi su ocajni, a mi ni njih nismo mogli da pobedimo sa igracem vise kod kuce. strašno.


Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.
 
dJOLEXDate: Friday, 18/06/10, 16:28 | Message # 126
Colonel general
Group: Users
Messages: 1057
Status: Offline
crveno je boja ljubavi!!!

bravo srbija!!!

 
troyaDate: Friday, 18/06/10, 16:49 | Message # 127
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 588
Status: Offline
da i nama jednom svane biggrin
 
lukaaaDate: Friday, 18/06/10, 16:55 | Message # 128
Colonel general
Group: Users
Messages: 1065
Status: Offline
Moram priznati da ovo nisam očekivao! biggrin
Pokazali smo da možemo,da smo najbolji kada je najteže i da sledi "Povratak Otpisanih"! smile
Igrali smo daleko bolje,konačno je Krasić pokazao svoje umeće,Jovanović je takođe bio sjajan,Žigić se puno trudio ali moram reći i da su Nemci igrali dobro i imali svoje šanse.Možda i najzanimljivija utakmica ovog prvenstva,dve prečke za oba tima,jedna stativa za Srbiju,dva promašena zicera Podolskog,šut Kačara sa 8 metara bio je dobra šansa i odbranjeni penal. wink Konačno da i nas Bog pogleda i shvati da ne igramo namerno tim rukama,da su postigli gol mislim da bi poludeo srećom te imamo Vladu Stojkovića. smile Bravo Orlovi idemo u pobedu protiv Kengura. wink

Da se osvrnem na meč Francuska-Meksiko.Sramotna igra Francuza,vreme je da Domenek mjaukne dok je Meksiko sa druge strane igrao jako dobro i strpljivo čekao svoje šanse.


"Bolje mrtav pijan nego mrtav trezan!"
"Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je!Igraj se sa sisama,dve su!"
"Jedimo govna!Milion muva ne može biti u zabludi!"


Message edited by lukaaa - Friday, 18/06/10, 16:55
 
MikoDate: Friday, 18/06/10, 17:49 | Message # 129
Generalissimo
Group: Users
Messages: 1522
Status: Offline
Slovenci su ponovo razocarali , imali su sve u svojim rukama , veliko vodstvo od 2-0 , ali ocito danak neiskustva je odradio svoje.
SAD su pokazale strpljivu igru , sacekali prilike u drugom dijelu i pogodili 2 puta za 2-2 .
Slovenci imaju 4 boda , za razliku od SAD koja ima 2 boda i sa velikim sansama za nastavak.
 
anguaDate: Friday, 18/06/10, 17:56 | Message # 130
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
OPAAAAAAAAAAAAAA SRBIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nisam stigla da stavim bodove isal da kupim dres, posle mi dosla ekipa, a sad nisam trezna.
sad cu da sabiram.

slovenci me ratocarali. trebali su pobediti.


Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.
 
tiksiDate: Friday, 18/06/10, 19:22 | Message # 131
Sole Survivor
v1.25
Group: Winners
Messages: 1639
Status: Offline
Quote (angua)
a sad nisam trezna.
sad cu da sabiram.
biggrin :D biggrin bolje nemoj, sacekacemo mi biggrin retko Srbija dobija Nemce!!

Bravo Srbija, imala sam utisak kroz celu utakmicu da Srbija mora da pobedi jer danas je taj dan, it is ment to be, nije bilo sanse da nas Svabe dobiju ma sta da su uradili. Ceo svet danas prica o Srbiji i o ovoj utakmici biggrin !

Celu utakmicu sam imala majcu na glavi poput onog iz reklame za pivo(genijalna reklama iako pivo ne pijem), gasila, palila TV, isla nesto kao da radim da ne gledam da ne bi baksuzirala, dubila na trepavicama, a celo drugo poluvreme sam prestajala. Nakon utakmice sam morala da se istusiram ladnom vodom da bi se osvestila i shvatila sta se u stvari desilo i da bi konacno prihvatila da je utakmica zavrsena, proslo vreme, Srbija ta koja je pobedila. Punih 95 minuta izmedju tragedije i velikog trijumfa svetskih razmera. To se desava samo na SP. Ovo je definitivno utakmica koja se pamti za sva vremena! Nemci realno jaci tim, ali ipak i Srbija nije za bacanje i jos ima sansu i to veliku sansu za prolaz dalje...

Message edited by tiksi - Friday, 18/06/10, 19:32
 
SacDate: Friday, 18/06/10, 21:42 | Message # 132
Sole Survivor
v1.25
Group: Winners
Messages: 719
Status: Offline
Ja nisam bio u mogucnosti da gledam utakmicu, bio sam na pripremama. Radimo mi tako zadatke i tek odjednom se cuje urlanje i radovanje iz obliznje zgrade i skontali smo da je 1:0 za nase. A kad je sviran penal i odbranjen, mi smo tada mislili da je Srbija povela sa 2:0, a kad je sudija svirao kraj utakmice mislili smo da je 3:0. biggrin
Posle kad sam isao gradskim, morali smo da idemo zaobilaznim putem zato sto je centar bio zatvoren jer su se oklupili ljudi i slaviili. biggrin
Idemo dalje, sto bi rekao Stankovic. biggrin


Message edited by Sac - Friday, 18/06/10, 21:42
 
anguaDate: Friday, 18/06/10, 23:46 | Message # 133
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
odspavala sam i dosal malo sebi.
bile su mi tu dve drugarice i drugar. njih dve imaju decu pa su ih dovele, a onda je dosal i cerka mog brata. i sad nas cetvoro i tri devojcice, jedna od 6 i dve od 4 godine. njih tri su bile manje od makovog zrna, jer mislim da su se isprepadale kolko smo se nas cetvoro derali i skakali. drugarica i ja smo zduvale kutiju cigara za 90 minuta. a najjace je bilo kad je stojanovic rekoa KRAJ i mi skocimo, a on nastavi bice posle izvedenog slobodnog udarca. (il tako nesto je rekao) evo sad gledam tekm,u na miru. ja se inace pola utakmice ne secam.


Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.
 
tiksiDate: Saturday, 19/06/10, 13:13 | Message # 134
Sole Survivor
v1.25
Group: Winners
Messages: 1639
Status: Offline
Jako bitan mec danas, klanje u D grupi. Nadam se da ce biti izjednaceno i to 0-0 smile
 
lukaaaDate: Saturday, 19/06/10, 19:06 | Message # 135
Colonel general
Group: Users
Messages: 1065
Status: Offline
I mene su Slovenci razočarali.Poveli su sa 2:0 i u drugom poluvremenu su se skroz opustili uopšte ne misleći na meč.Amerikancima je poništen čist gol i mogli su do 3 boda ali ipak je ovo neki realan rezultat a Slovenci treba da se zapitaju zašto su dozvolili poravnanje.
Engleska se još jedanput obrukala.Nisu uspeli da pobede Alžirce koji važe za apsolutne autsajdere i sada moraju da idu na sve ili ništa.Veliki pritisak na njih vrše britanski mediji koji su stvarno katastrofa,čitao sam njihove naslove,na golmana Greena su osuli paljbu kao da je samo on kriv za nerešeni,a dokazalo se i da su drugi golmani isto tako grešili.
Holanđani danas sigurni.Ne igraju nešto specijalno ali osvajaju bodove i to je najbitnije.Japanci su ih pritiskali i puno trčali i tako im nisu dozvoljavali da probiju odbranu.Međutim tu taktiku je trebalo promeniti,umorili su se i gol je usledio.Iako je taj gol bio jako glup izbog golmanove greške u proceni Oranje zasluženo odnosi bodove,a Japanci bi trebalo da igraju agresivnije.
Austrija i Gana odigrali nerešeno.Najbolja moguća opcija po nas. smile I prvi gol je bio greška golmana a drugi opet nenamerno igranje rukom ali je sprečilo da se gol zatrese.Opet su Ganjani imali sreće ali ovog puta nedovoljno za pobedu.Mislim da obe ekipe ne zaslužuju prolaz dalje i sada zaista imamo otvoren put. wink


"Bolje mrtav pijan nego mrtav trezan!"
"Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je!Igraj se sa sisama,dve su!"
"Jedimo govna!Milion muva ne može biti u zabludi!"
 
Forum » Purgatory - Čistilište » Off-Topic » Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi 2010 (Sve o mundijalu)
Search: