Logged in as Guest | Group "Guests" Welcome Guest | RSS

Virtual Survivor

Friday, 17/05/24, 02:40
[ New messages · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Purgatory - Čistilište » Off-Topic » igrice (gaming)
igrice
tiksiDate: Monday, 24/05/10, 23:53 | Message # 1
Sole Survivor
v1.25
Group: Winners
Messages: 1639
Status: Offline
Nisam bas neki gaming manijak, ali bilo bi volela da saznam o nekim zanimljivim drustvenim i nedrustvenim igricama, koje se igraju na racunaru ili van njega ....

Trenuntno igram Treasure Madness na facebook-u tongue i jaako je zarazno, kopam danju, kopam nocu, a tek sam na nivu 12 od ko zna koliko nivoa smile Inace igrice stvarno retko igram, tako da je sve to za mene jedno veliko otkrice smile

 
petarkondorDate: Tuesday, 25/05/10, 00:04 | Message # 2
Major general
Group: Users
Messages: 415
Status: Offline
Joj i ja sam se tom igricom zarazio hahahaha
Pa kako ide Indijana ...


Est difficillimum se ipsum vincere.
 
tiksiDate: Tuesday, 25/05/10, 00:33 | Message # 3
Sole Survivor
v1.25
Group: Winners
Messages: 1639
Status: Offline
juu zaraze..fora je u malim kasicicama u kojima se daje igrica, a nama ljudima je urodjeno da skupljamo stvari...tako da pun pogodak smile
 
lazalaza93Date: Tuesday, 25/05/10, 00:37 | Message # 4
Sole Survivor
v0.25
Group: Winners
Messages: 541
Status: Offline
Igram jedino Counter Strike od igrica smile
 
anguaDate: Tuesday, 25/05/10, 00:47 | Message # 5
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
na face-u igram treasure madness i da jako je zarazno. igram takodje i castel age.
na kompu sam igrala leto i secret of minkey island, nancy drew, scoripio ritual. to su sve avanture. razdrmav mozak, a ne mogu da te ubiju, pa mi je kul.

inace tenutno mi se jako igraju igre uzivo. i ocu da skupim ekipu da igramo cluedo. volim i ne ljuti se covece, monopol... obozavam jamb i remi. to uglavnom igram sa kumom relativno redovno i razbijam je. smile
cugopol mi je posebna zabava. smile


Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 25/05/10, 01:04 | Message # 6
Sole Survivor
v1.00
Group: Winners
Messages: 1190
Status: Offline
Dobra tema. smile Od Facebook igrica igram samo FarmVille, ostale neću ni da pokušavam da se ne bih zarazio. happy Od društvenih igara volim Monopol i Riziko, mada Riziko nisam igrao godinama, bukvalno, nemam sa kim. cry Volim i karte da igram, ali ne znam da igram poker i remi. Ne privlače me. biggrin Što se tiče igrica na računaru, kad mi je dosadno, a hoću neku igricu na brzaka igram pasijans. smile Od pravih igrica, volim The Sims i avanture. smile Ali ne avanture sa pucanjem, jurnjavom i tako tim, ne volim kada moram da jurcam da bih postigao nešto u igrici. Volim one vrste avantura koje nisu vremenski ograničene, već istražuješ, skupljaš predmete, kombinuješ ih, razgovaraš sa ljudima, rešavaš zagonetke, koristiš skupljene predmete da bi uspeo da ideš dalje u igrici... Obožavam takve igrice! smile Igrao sam Broken Sword 2, Syberia, Return to the Mysterious Island, Nancy Drew: Curse of Blackmoor Manor i još mnoge. smile Da, volim da igram i strategije, omiljena mi je Age of Empires 2. Ali sve ovo sam igrao pre par godina, sada igram samo The Sims 3, i to jako retko. Jednom po pola sata u 2-3 dana.

Outwit - Outplay - Outlast
 
anguaDate: Tuesday, 25/05/10, 01:17 | Message # 7
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Volim one vrste avantura koje nisu vremenski ograničene, već istražuješ, skupljaš predmete, kombinuješ ih, razgovaraš sa ljudima, rešavaš zagonetke, koristiš skupljene predmete da bi uspeo da ideš dalje u igrici... Obožavam takve igrice!
te avanture su zakon. smile
e da pocela sam da igram dnd roleplay igru,i jako, ali jako je dobro.mada nesto se slabo skupljamo, pa nikao da nastavimo sad


Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 25/05/10, 01:43 | Message # 8
Sole Survivor
v1.00
Group: Winners
Messages: 1190
Status: Offline
Jesi igrala neku od ovih koje sam naveo gore? smile

Outwit - Outplay - Outlast
 
anguaDate: Tuesday, 25/05/10, 01:49 | Message # 9
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
samo nancy drew, ali ne tu koju si rekao nego phantom of venice.
slabo igram igre na kompu, samo kad nemam net.


Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.


Message edited by angua - Tuesday, 25/05/10, 01:50
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 25/05/10, 01:57 | Message # 10
Sole Survivor
v1.00
Group: Winners
Messages: 1190
Status: Offline
Isti slučaj i sa mnom! biggrin Kad nemam net odmah instaliram neku igricu, pa je brišem posle. biggrin

Outwit - Outplay - Outlast
 
anguaDate: Tuesday, 25/05/10, 02:12 | Message # 11
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
pa ne vredi, taman pocnem da igram i onda krene, aj da vidim sta ima na sajtu ovom, onom i to je kraj igranja. doduse, ja ih ni ne brisem. kao nek ostanu pa cu ih igratu jednom. zato ni nemam mesta na hardu. smile
e da zaboravih worms-e. dvojka je najlegendarnija, ali ne radi mi, pa sad igram, tj. igrala sam cetvorku. i grala sam heroes III i strava je.


Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 25/05/10, 09:37 | Message # 12
Sole Survivor
v1.00
Group: Winners
Messages: 1190
Status: Offline
Igrao sam i ja Heroes, čini mi se četvorku. smile

Outwit - Outplay - Outlast
 
dJOLEXDate: Tuesday, 25/05/10, 10:21 | Message # 13
Colonel general
Group: Users
Messages: 1057
Status: Offline
igrao sam call of duty sve serijale na netu jedno 4 godine... prestao sam prosle godine smile

sve sportke igre dolaze u obzir, akcije, koljacine, bilo sta osim strategija wink

 
AleXandarDate: Tuesday, 25/05/10, 13:44 | Message # 14
Sole Survivor
v0.25
Group: Winners
Messages: 243
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Igrao sam Broken Sword 2, Syberia, Return to the Mysterious Island, Nancy Drew: Curse of Blackmoor Manor i još mnoge. smile Da, volim da igram i strategije, omiljena mi je Age of Empires 2.

ee druze Retrun to Mysterious island je najbolja igra koju sam igrao (nisam nesto puno igrao smile ) prvi dio je COOL i igrali smo ga 5 frendova zajedno na jednim kompom i smisljali ... igru smo prosli za nekih 3 meseca biggrin ali nismo gledali Walktrhoughts na internetu. Prosle godine je izasla Return to Mysterious Island 2 i da ti kazem jako sam se razocarao , igru su sjebali skroz sad procitao sam walktrught i prosao je samo da bi video pricu.... Preporacujem vam prvi dio ove igrice smile

A AoE 2 je legendarna ona i Stronghold prvi dio su najbolje strategije koje su ikad izasle.

Probao sam i kanter i call of duty 2 ali ne ide mi pucanje .. smile
Igrao sam i neke Bigfishgames.com igrice kao Return to Ravenharst, Virtual Villagers i dr. smile


Keep Hope Alive
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 25/05/10, 14:34 | Message # 15
Sole Survivor
v1.00
Group: Winners
Messages: 1190
Status: Offline
Ja sam tek juče video da za Return to the Mysterious Island postoji nastavak, ali kada sam pročitao da u nekim delovima igrice upravljaš majmunom, shvatio sam da je to previše za moj ukus. biggrin

Outwit - Outplay - Outlast
 
Forum » Purgatory - Čistilište » Off-Topic » igrice (gaming)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: