Logged in as Guest | Group "Guests" Welcome Guest | RSS

Virtual Survivor

Friday, 17/05/24, 06:15
[ New messages · RSS ]
Forum » Purgatory - Čistilište » Off-Topic » KLADIONICA
KLADIONICA
anguaDate: Wednesday, 09/06/10, 15:15 | Message # 1
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
Pred nama je 19. Svetsko prvenstvo u fudbalu. Prvo je održano 1930. u Urugvaju i pobedila je reprezentacija domaćina. Od tad svet je dobio jos 6 reprezentacija šampiona. Najuspepnija je reprezentaija Brazila a 5 titula, sledi je Itlaija sa 4, pa Nemacka sa 3, Argentina i Urugvaj sa 2 i Engleska i Francuska sa jednom titulom. Trenutni šamipon sveta je reprezentacija Italije, koja je titulu osvjila na prvenstvu održanom 2006. u Nemačkoj, pobedivši Francusku na penale. Da li će Italija uspeti da odbrani titulu, da li ćemo dobiti nekog novog-starog šampiona ili će se ovoj sedmorki pridružiti neki novi tim, videćemo za mesec dana. Za svo to vreme dok budemo navijali, radovali se i tugovali možemo i da se igramo.

U pitanju je kladjenje na rezultate utakmica, pobednike i grupa i na kraju nauspešnije reprezentacije. Nije ništ komplikovano, ni obavezno. Što više prognozirate imate više šansi da skupite bodove. Ima nekoliko jednostavnih pravila bodovanja:

A) ko pogodi ishod utakmice dobije 1 poen, ko pogodi rezultat dobija 2 poena. Dok traje grupna faza pogadjate rezultate samo za kolo koje je u toku.
NPR. u prvom kolu igraju Srbija i Gana, a u drugom Srbija i Nemačka. Rezulate šaljete samo za utakmicu Srbija-Gana, jer je u toku prvo kolo. Kad počne drugo kolo onda možete da šaljete za utkmicu Srbija-Nemačka. Ja ću pred svako kolo kačiti rasporede utakmica za koje možete da šaljete predvidjanja. Vaša predvidjanja mozete ostavljati do pola sata pred početak meča, posle toga rezultat neće biti prihvaćen. Ako se predomislite u vezi sa rezuletom, psotove editujte, zbog lakše preglednosti.
Bodovi će biti objavljeni uveče posle završenih utamica za taj dan ili najkasnije sutradan ujutru.

B ) ko pogodi prvo mesto u grupi poen, ko pogodi prva dva dva poena, ko pogodi sva cetiri dobija 3 ponea. Predvidjanja ostavljajte do pocetka utakmica drugog kola. Ako se predomislite postove editujte. Rezultati bodovanje biće objavljeni sledeći dan po završenim utakmicama po grupama.

C) ko pogodi sampiona 3 poena, prvo i drugo mesto 4 poena, a prvo drugo i trece 5 poena. Pogadja se do pocetka utakmica osmine finala. Ako se predomislite postove editujte.
Konačni rezultati biće objavljeni dva dana osle završetka SP.
Ko želi da se prijavi nek ostavi predvidjanje za prvo kolo grupne faze.

Ako imate sugestije ili nešto nije jasno u vezi sa pravilima pitajte i pišite mi na PP da ne gušimo odve temu. smile


Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.


Message edited by angua - Wednesday, 09/06/10, 19:43
 
anguaDate: Wednesday, 09/06/10, 15:33 | Message # 2
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
UTAKMICE PRVOG KOLA ZA KOJE POGADJATE REZULTATE: (predvidjanja ostavljate u ovoj temi, a postove možete da napišete ili editujete najkasnije pola sata pred početak utakmice)

Južnoafrička Republika -Meksiko 11. jun u 16:00

Urugvaj-Francuska 11. jun u 20:30

Južna Koreja-Grčka 12. jun u 13:30

Argentina-Nigerija 12. jun u 16:00

Engleska-Sjedinjene Američke Države 12. jun u 20:30

Alžir-Slovenija 13. jun u 13:30

Srbija-Gana 13. jun u 16:00

Nemačka-Australija 13. jun u 20:30

Holandija-Danska 14. jun u 13:30

Japan-Kamerun 14. jun u 16:00

Italija-Paragvaj 14. jun u 20:30

Novi Zeland-Slovačka 15. jun u 13:30

Obala Slonovače-Portugal 15. jun u 16:00

Brazil-Severna Koreja 15. jun u 20:30

Honduras-Čile 16. jun u 13:30

Španija-Švajcarska 16. jun u 16:00

ko hoće moze da pise odmah za sve utakmice prvog kola, mada moj savet je mozda da sacekate dan dva pre utakmice, da biste imali mozda bolji uvid. smile


Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.


Message edited by angua - Wednesday, 09/06/10, 15:33
 
MikoDate: Wednesday, 09/06/10, 21:18 | Message # 3
Generalissimo
Group: Users
Messages: 1522
Status: Offline
Imam ja nesto puno zanimljivije i bolje i ja cu to otvoriti na forumu ali svom pa ko hoce neka se prijavi
 
MikoDate: Wednesday, 09/06/10, 21:20 | Message # 4
Generalissimo
Group: Users
Messages: 1522
Status: Offline
http://www.survivorvirtual.ucoz.org/forum/15-290-1
 
anguaDate: Wednesday, 09/06/10, 22:02 | Message # 5
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
ma nek svako napravi svoju i igra na svojoj, a ti miko napravi jos jedno deset igara u isto vreme. tongue ja igram ovo na B92 sajtu, tamo je najbolja, a ima i nagrada, ajde da svi idemo tamo.

Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.
 
MikoDate: Wednesday, 09/06/10, 22:07 | Message # 6
Generalissimo
Group: Users
Messages: 1522
Status: Offline
Ja sam napravio ligu tipera pogledaj angua i prijavi se , igra se u poene na kvote pogledaj
 
MikoDate: Wednesday, 09/06/10, 22:12 | Message # 7
Generalissimo
Group: Users
Messages: 1522
Status: Offline
Ja sam vec pravio ligu tipera poseban sajt za to ali nije urodilo plodom , sada ima dosta ljudi na survivoru pa mozda urodi
 
anguaDate: Wednesday, 09/06/10, 22:12 | Message # 8
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
pogledala sam. prilicno je neproverljivo. ovde svako sebi moze da sabere i proveri, tamo moras da pregledas kvote na kladionicama, ako oces da proveris svoje bodove. never mind. ko oce da se prijavi nek igra ko nece ne mora. smao ne kontam sto se trpas da ovo radis kad imas svoj VS u kom koliko imam uvid vlada prilican haos, ovo ce ti biti jos dodatno cimanje. opet kazem briga me ko hoce hoce ko nece ne mora. smile

Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.


Message edited by angua - Wednesday, 09/06/10, 22:12
 
lukaaaDate: Wednesday, 09/06/10, 22:13 | Message # 9
Colonel general
Group: Users
Messages: 1065
Status: Offline
Ja ću se prijaviti angua ali izgleda da se naš trud neće isplatiti jer muškarce koji dolaze na ovaj forum više interesuje mir u svetu nego SP u fudbalu!

"Bolje mrtav pijan nego mrtav trezan!"
"Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je!Igraj se sa sisama,dve su!"
"Jedimo govna!Milion muva ne može biti u zabludi!"
 
petarkondorDate: Wednesday, 09/06/10, 22:15 | Message # 10
Major general
Group: Users
Messages: 415
Status: Offline
Ni vama ženama nije lako ...

Est difficillimum se ipsum vincere.
 
MikoDate: Wednesday, 09/06/10, 22:17 | Message # 11
Generalissimo
Group: Users
Messages: 1522
Status: Offline
Angua VS je uredu svi su aktivni jedino Srkija nema nesto samo na plemenski dolazi ali po novom ne moze ko ne dodje 2 za redom izbacen ce biti ja imam poseban sajt za tipere ali nije uspio , ovo je fora jer ce biti vezano i za tenis i biti ce vaterpolo i naravno SP , lukaaa zasto se na mom sajtu ne prijavis za 4 sezonu , 5 sezona ce biti all stars sa najboljim likovima
 
lukaaaDate: Wednesday, 09/06/10, 22:20 | Message # 12
Colonel general
Group: Users
Messages: 1065
Status: Offline
Prema tvojoj zainteresovanosti za fudbal stekao sam utisak da moja baba koja kada igraju Brazil i Francuska pita koji su naši ima bolje znanje od tebe.
Miko,nije mi do VS-ova! wink


"Bolje mrtav pijan nego mrtav trezan!"
"Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je!Igraj se sa sisama,dve su!"
"Jedimo govna!Milion muva ne može biti u zabludi!"
 
MikoDate: Wednesday, 09/06/10, 22:21 | Message # 13
Generalissimo
Group: Users
Messages: 1522
Status: Offline
Lukaa to ti mislis , vjerujem da znam puno vise o fudbalu od tebe , jer primjera ako znas league champions na uefa sajtu bio sam 3 jedno vrijeme na onom kvizu pregledaj malo
 
MikoDate: Wednesday, 09/06/10, 22:22 | Message # 14
Generalissimo
Group: Users
Messages: 1522
Status: Offline
Angua svi mozete vidjeti kvote na Williams kladionici
 
anguaDate: Wednesday, 09/06/10, 22:23 | Message # 15
Colonel general
Group: Users
Messages: 1049
Status: Offline
ovako
@luka vidim da od toga kanda nece biti nista niko nije zainteresovan.
@petar ajde nemoj molim te zapocinjati i ovde prepucavanje sa lukom, nema gde vas nema.
@miko ok pravi sta hoces, kazem da je bez veze da uleces sad i da o tome pises u ovoj temi, kako ce biti mnogo zanimljivije ili sta god vec. mogao si to da napises i u temi za SP ili tenis posto ce biti i tenis i sve.


Eddie: I was taken up to heaven, and I spoke to God.
Saff: What about?
Eddie: Shopping, mainly.
 
Forum » Purgatory - Čistilište » Off-Topic » KLADIONICA
Search: